Aplikácie Viessmann

 

Aplikácie Viessmann

Smartfóny a mobilné aplikácie sa už stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Firma Viessmann ponúka svojim odborným partnerom ako aj koncovým užívateľom vykurovacej techniky tejto značky množstvo užitočných programov.

Aplikácia Vitotrol

Aplikácia Viessmann Vitotrol umožňuje obsluhu vykurovacích systémov Viessmann pomocou ovládacích prvkov regulácie Vitotronic. Obsluha je jednoduchá, intuitívna a pohodlná a možná kedykoľvek a z ľubovoľného miesta. Popri obslužných funkciách je aplikácia Vitotrol  vybavená všeobecnou a kontextovou nápovedou. Aplikácia Vitotrol je k dispozícii pre mobilné koncové zariadenia s operačnými systémami iOS alebo Android.

Apps_Vitotrol-App.png
Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Aplikácia Vitotrol Plus

Aplikácia Viessmann Vitotrol Plus umožňuje obsluhu vykurovacích systémov Viessmann Vitodens 300 cez farebný dotykový displej s integrovaným modulom LAN. Obsluha je intuitívna, jednoduchá a pohodlná a možná kedykoľvek a z ľubovoľného miesta. Aplikácia Vitotrol Plus disponuje kontextovou nápovedou.

Na využívanie funkcií aplikácie Vitotrol Plus je nutné pripojiť ethernetový konektor modulu LAN integrovaného do kotla Vitodens 300  k sériovo vyrábanému DSL routeru..

Aplikácia Vitorol Plus sa vyznačuje funkciou Showcase (obsahuje testovacie prostredie), ktorá umožňuje prístup na simulované vykurovanie.